РОБОТА ГУРТКІВ У ПЕРІОД ПОСИЛЕННЯ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ 

 

Проведення усіх занять та заходів з вихованцями педагоги висвітлюють на своїх сторінках груп та спільнот у соціальних мереж Facebook, Instagram та каналах YouTube. 

Інформація щодо онлайн навчання та проведення різних заходів постійно оновлюється на нашому сайті https://cms.e.jimdo.com/app/s60467891e1e3e41d/pbd54f75c92701eec?cmsEdit=1 на сторінкі у фейсбуці https://m.facebook.com/SUTvoln/?ref=bookmarks та ютуб каналіhttps://www.youtube.com/watchv=ChxgHT6uEOs&ab_channel=VolnSUTCЮТ.

Електронна пошта для комунікації із батьками з питань освітнього процесу ("пряма пошта" комунікації із адміністраторами):  е-mail: pzn-volnsut@ukr.net 

Для зручності батьків, вихованців комунікація з адміністрацією СЮТ на час карантину проходитиме через вказану електронну скриньку, яку адміністратор буде моніторити щодня. На дану пошту Ви можете писати свої питання, пропозиції і зауваження.

ГУРТОК "ФОТО"

,

"КІНО-ВІДЕО-ЛЮБИТЕЛІВ"

Завдання з 11.02.2022 по 18.02.2022.

 

ГУРТОК "ЦІКАВА ІНФОРМАТИКА"

Завдання з 11.02.2022 по 18.02.2022.

 

ГУРТОК "ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОЇ ТВОРЧОСТІ"

Завдання з 11.02.2022 по 18.02.2022.

 

Виготовляємо квіти по схемам з фотографій.

Для тих хтo любить poбити пoдapyнки cвoїми pyкaми.

пpизнaчeння: пoдapyнoк дo Дня матepі.

Перші поштові листівки з’явилися в Англії. Їх прикрашали малюнки створенні художниками. «Щасливого Різдва !» - було надруковано на першій різдвяній листівці. Поштові листівки отримували як подарунок. На зворотному боці було особисте звернення, що зберігало тепло рідних чи дружніх рук. Траплялися листівки великі та зовсім маленькі, з тканини, дерев’яні, з візерунками, ароматизовані, музичні. На новорічних поштових листівках є і Дід Мороз зі Снігуронькою, і ялинки, і сніжинки, і зворушливі привітання.

А останніми роками в усьому світі стало дуже популярним дарувати листівки ручної роботи.

Поширилося це хобі з Америки, де й отримало назву — кардмейкінг (кард — листівка, мейкінг — виготовлення).

 

- Ось такі вітальні листівки ми навчимось сьогодні робити. 

 

 

Фото готових робіт надсилайте в групу у вайбер або на ел. скриньку.

БАЖАЮ УСПІХІВ!

 

ГУРТОК "ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ"

Завдання з 11.02.2022 по 18.02.2022.

Хто знає, що таке свято? Свято - день радості і торжества з приводу чогось або в честь кого-то. Найчастіше слово «свято» сусідить зі словом «радість». Ви знаєте, що існує безліч свят, наприклад: Новий рік, Різдво, День захисника Вітчизни, Міжнародний жіночий день - 8 березня, 1 травня - Свято весни і праці, 9 травня - День Перемоги.

Саме на всі ці свята у нас є можливість приносити радість нашим знайомим, друзям, батькам, бабусям і дідусям. Невеликий знак уваги - і у людини розуміється настрій.

Для кожного з нас День народження - найулюбленіший і довгоочікуване свято. У цей день людина відчуває себе особливо щасливим. Його вітають, оточують увагою, кажуть йому компліменти і, нарешті, йому дарують подарунки. Доріг той подарунок, який зроблений своїми руками, він зворушує до глибини душі. Здається, що в ньому вкладена частинка душі дарувальника, його любов і турбота. Листівки прийнято дарувати не тільки на дні народження і на свята, а й можна дарувати для гарного настрою.

Що ви знаєте про листівках? Що таке листівка? Які вони бувають?

Слово «листівка» в російській мові походить від словосполучення «відкритий лист», яка може відправлятися поштою без конверта. Однак зараз листівками називають не тільки поштові картки, але і різноманітні вітальні листівки, а також інші види привітань: електронні привітання, листівки або сувеніри у вигляді листівок.

 

Листівка - це яскрава, мальовнича картинка, покликана поліпшити настрій тієї людини, якій вона призначена.

 

 • Листівки ручної роботи.

 

Сьогодні ми з вами і займемося виготовленням такої листівки. Ми будемо робити листівки в техніці аплікації своїми руками.

Аплікація - це вид художньої діяльності, в якому спочатку вирізаються деталі ножицями, а потім наклеюються на основу.

Перш ніж приступити до роботи, згадаємо правила техніки безпеки при роботі з ножицями.

• Працюйте добре відрегульованими і заточеними ножицями.

• Ножиці повинні мати тупі, заокруглені кінці.

• Ножиці кладіть кільцями до себе.

• Слідкуйте за рухом лез під час різання.

• Чи не залишаєте ножиці розкритими.

• Передавайте ножиці кільцями вперед.

• Чи не махайте ножицями, не тримайте на-віч.

• Зберігайте ножиці завжди в певному місці 

ГУРТОК "НАРОДНІ РЕМЕСЛА"

Завдання з 11.02.2022 по 18.02.2022.

РОСЛИНИ І ТВАРИНИ – НАРОДНІ СИМВОЛИ ТА ОБЕРЕГИ. ЛЕГЕНДИ Однією з давніх традицій наших пращурів була любов до природи, до всього сущого на землі. Змалечку дітей вчили дбати про все живе і неживе, Що їх оточувало,— звірят і птахів, дерева і квіти, землю і воду. Наші предки вірили, що тварини і рослини, які люди, мають душу, вміють розмовляти, можуть дати добру пораду і захистити в біді. Тому так багато в народі складено пісень, казок, легенд і переказів, загадок і прислів'їв про вербу і калину, про соловейка і зозулю, про барвінок і соняшник — своєрідні живі символи України. ДЕРЕВА І КУЩІ Одним із найулюбленіших образів в народнопоетичній творчості є калина. Стільки символів, скільки має ця кущова рослина, не має в Україні жоден інший представник рослинного царства. Цвіт калини — символ дівочої вроди і чистоти. Червоні ґрона калини — символ здоров'я і багатства, сили і мужності. Символ калини неодноразово зустрічає зустрічається у віршах українських поетів. Оспівав її і Т. Г. Шевченко: Зацвіла в долині Червона калина, Ніби засміялась Дівчинка-дитина... Образ калини оспіваний в українських народних піснях, про неї народ склав загадки, прислів'я: «Любуйся калиною, коли цвіте, а дитиною, коли росте», «Білий цвіт калини — радість України».

Завдання: На онлайн заняття знайти якомога більше загадок приповідок про калину, вербу, дуб, терен, березу.